Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Rodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkov

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
227 EX 1250/18
Vyřizuje:
Mgr. Martin Kubena
Odhadní cena:
3.800.000,- Kč
Nejnižší podání:
2.533.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Brno-venkov

Související dokumenty

Znalecký posudek
Rodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkovRodinný dům v obci Prace, okr. Brno-venkov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Rodinný dům se nachází v obci Prace, č. pop. 312. Dům je řadový, koncový, nepodsklepený, přízemní se sklonitou střechou a podkrovím. Uliční fasáda je orientována k severozápadu. Přístup do domu je z uliční strany do pravé strany domu. Zde je rozdělený vstup do domu – dvoje dveře – do přízemí a do podkroví. Za domem se nachází dvorní část. Dle katastru nemovitostí je rovnoběžně za domem umístěna stavba bydlení Práce č.p. 246. Tato stavba je však stržena a ponechána pouze její levá část. Vzhledem k tomu, že stavba je zapsána na LV č. 710, není zahrnuta v ocenění. Pozemek parc. č. 601, na kterém je stavba umístěna je součástí ocenění. V 1. NP je umístěna bytová jednotka o dispozici 2+kk. Veškeré vybavení je standardně ve standardním provedení. Dům byl vystavěn letech 2001-2007, kdy byl i zkolaudován.

Dům je zděný, krov dřevěný, střecha je sklonitá krytá pálenými taškami. Fasáda je zateplena. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, okna jsou dřevěná , eurookna. Ve střeše jsou střešní okna. Dům je připojen na elektřinu, vodovod, na veřejnou kanalizaci, plyn je přiveden na hranici pozemku.
Vybavení přízemní jednotky o dispozici 2+kk je kuchyňská linka s el. sporákem a digestoří. V koupelně je vana s masážními tryskami a sprchový kout. WC je kombi.

V podkroví je umístěna další bytová jednotka, dospozici nebylo možné zjistit.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace