Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Pozemky v obci Těšany, okres Brno-venkov

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
připravovaná
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
227 EX 1600/04
Vyřizuje:
Mgr. Martin Kubena
Odhadní cena:
199.220,- Kč
Nejnižší podání:
132.813,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, pozemek
Okres:
Brno-venkov

Související dokumenty

Znalecký posudek
Pozemky v obci Těšany, okres Brno-venkovPozemky v obci Těšany, okres Brno-venkovPozemky v obci Těšany, okres Brno-venkovPozemky v obci Těšany, okres Brno-venkov
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Připravujeme dražbu nemovitých věcí - pozemků vedených ve zjednodušené evidenci – PZE 1390/1, PZE 1390/2, PZE 1439, PZE 1472 a PZE 2033/45, vše evidováno na LV č. 1161, k.ú. Těšany, obec Těšany, okres Brno-venkov.

Pozemky se nachází blízko sebe v lokalitě „Vinohrady“, cca 2,5 km SV od centra obce Těšany. Pozemek PZE
2033/45 se nachází v lokalitě „Špidlák“, cca 2,8 km severně od obce Těšany a cca 1,6 km východně od obce Nesvačilka, v lokalitě se zemědělskou půdou. Přístup k zemědělským pozemků v k.ú. Těšany, vedeným ve zjednodušené evidenci, je možný přes sousední převážně zemědělské pozemky v různém vlastnictví.

Na pozemcích PZE 1391/1, PZE 1391/2 a PZE 1439 se nachází udržovaná vinice a rovněž několik náletových porostů tvořících remízky mezi jednotlivými terasami (svahy). Pozemky jsou svažitého charakteru, upraveny terasováním, část tvoří vinice (rovná část teras), na části remízky s náletovými trvalými porosty (svažité části teras), na malé části orná půda společně obhospodařovaná v rámci většího celku. Pozemek PZE 1472 se rovněž nachází v lokalitě „Vinohrady“, cca 2,5 km SV od centra obce Těšany. Pozemek je mírně svažitého charakteru a je užíván jako orná půda v rámci většího společně obhospodařovaného celku (lánu). Pozemek PZE 2033/45 se nachází v lokalitě „Špidlák“, cca 2,8 km severně od obce Těšany a cca 1,6 km východně od obce Nesvačilka, v lokalitě se zemědělskou půdou. Pozemek je rovinatého charakteru a je užíván jako orná půda v rámci většího společně obhospodařovaného celku (lánu).

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace